Parmak İzi Sistemleri


Parmak izi sistemleri sayesinde güvenlik düzeyinin en üst seviyede tutulması istenen bütün alanlar korunur ve takip altında kalır. Parmak izi okuma ile giriş sağlanan ve yüksek güvenlik düzeyi gerektiren tüm alanlarda Tamdabu Yazılım olarak geliştirdiğimiz özel yazılımlar ile tüm geçişleri kayıt altında tutarak kontrol edilebilmesine imkan sağlıyoruz. Parmak izi sistemleri ile ofis, bina, fabrika, AR-GE merkezi ve daha fazlası gibi alanlarda izinsiz erişimi sınırlayarak, yüksek güvenlik düzeyinde ortamlar sağlanmış olur.

Parmak izi sistemleri terminalleri ileri teknolojiyi yansıtan, son derece gelişmiş sistemleri ve işlevleri bir arada barındırır. Örneğin, geçiş sırasında çekilen fotoğraf ile kayıtlı personelin fotoğrafını göstermesi en dikkat çekici özellik olarak değerlendirilir. Ayrıca parmak izi okuma terminalleri, diğer kimlik tanılama cihazlarına göre çok daha ekonomik çözümler sunar. Parmak izi sistemleri, fiyat/performans açısından en uygun geçiş kontrol imkanını sağlar.

Hemen her ölçekte işletme, kamu kurum ve kuruluşlar ile özel iş yerleri gibi alanlarda konusunda uzman ve deneyimli teknik servis ekiplerimiz Türkiye’nin dört bir yanında işletmeye özel ihtiyaçları belirleyerek, doğru ekipmanları gerektiği düzeyde kullanılmasını ölçümler ve titizlikle kontrollerinin yapılmasını sağlayarak kullanıma sunar.

Parmak İzli Geçiş Sistemi Ürünleri


PDKS ve Personel Takip Sistemleri


Personel takip sistemleri, personellerinizin çeşitli parmak izi, yüz kaydı ve kart okuyucu gibi cihazlar ile işe devamlılığını işletmelere özel senaryolar ile kontrol ve takip edildiği sistemdir. Diğer adıyla PDKS; yani personel devam kontrol sistemleri olarak da adlandırılır.

Personeller giriş ve çıkışlarda kart, parmak izi veya yüz izleri ile geçiş yaparak o konumda bulunduğu bilgisini kaydetmiş olur. Personellerin devamlılığını kontrol etmek için bu terminallerden toplanan bilgiler kullanılır. PDKS yazılımı ile giriş çıkış verileri raporlanır ve işletmedeki işleyiş senaryosuna göre vardiyaları ve saatleri hesaplanarak aylık puantaj bilgisi, hak edilen ücret, yapılan fazla mesai zamanları gibi bilgiler daima kayıt altında tutulmuş olur ve istenildiği zaman geçmişe yönelik raporlar çekilebilir.

Tamdabu yazılım ekibi olarak personel devam kontrol sistemleri ile işletmelere çalışma alanlarında verimliliği arttırma ve iş yükünü hafifletecek çözümler sunuyoruz.


Timecure: Ultimate Web PDKS Yazılımı

Timecure Ultimate; modern arayüzlü ve yeni nesil web tabanlı PDKS yazılımı. Piyasadaki tüm PDKS yazılımlarından üstün özelliklere sahip Timecure Ultimate personel takip yazılımı; kullanıcılarına benzersiz bir deneyim sunacak yepyeni teknolojiler ile donatıldı. Hızlı, güvenli, kullanımı kolay, detaylı ve her konuda esnek yapıya sahip.