Turnikeli Geçiş Sistemleri

Turnike sistemleri geçişlerin kontrol altına alınabilmesi, insan trafiğinin düzenli hale getirilmesi ve güvenliğin en yüksek seviyeye getirilmesi için çağımızda en çok tercih edilen, kayıt edici, engelleyici ve kontrol edici bir sistemdir. Günümüzde plazalar, alışveriş merkezleri (AVM), siteler, toplu konutlar, hastaneler, yurtlar, okullar, stadyumlar ve insanların kalabalık olduğu her yerde turnike sistemine ihtiyaç duyulmaktadır.

Turnike Çeşitlerimiz

-Tripod Turnikeleri
-Motorlu Swing Gate (VIP) Turnikeler
-Hızlı Geçiş Turnikeleri
-Boy Turnikeleri

TRIPOD TURNİKELER

Şirket genel merkezleri, plazalar, fabrikalar, okullar, spor salonları ve konut projelerinde güvenli ve pratik geçişler için kullanılmaktadır. İç ve dış ortam için uygun olarak tasarlanmıştır. Farklı yapı ve amaçlarla kullanılabilir.

SWING GATE TURNİKELER

VIP ve engelli geçişleri için özel olarak tasarlanmış ürünlerdir. Estetik görünüm ve dekorasyonun önemli olduğu mekanlarda kullanılmak üzere üretilmiş motorlu turnikelerdir.

HIZLI GEÇİŞ TURNİKELERİ

Bankalar, holdingler gibi lüks ve prestijin ön plana çıktığı yoğun ziyaretçi ve personel girişinin gerçekleştiği binalar için tasarlanmış iç ortam ürünleridir. Hızlı geçiş turnikeleri, mimar ve dekoratörlere değişik tasarım imkanı sunmaktadır.

BOY TURNİKELERİ

Kontrollü geçişi sağlamak amacıyla genellikle stadyumlar, cezaevi ve tevkif evleri, aynı zamanda yüksek güvenlik ihtiyacı duyulan yerlerde kullanılmaktadır. İç ve dış ortamda kullanılabilen bu turnikeler 2, 3 veya 4 kanat modelli seçenekleri ile tercihe göre paslanmaz çelik veya boyalı olarak üretilmektedir.