Kurye Talep ve Saha Yönetim Yazılımı

Kurye taleplerini hızlı bir şekilde alarak saha operasyonlarınızı yönetebileceğiniz, müşterilerinize hızlı fiyat ve gönderi takip hizmeti verebileceğiniz SMS entegrasyonlu, bölge-fiyat algoritmalı, istatistik kontrol paneli isteğe bağlı özel geliştirmelere açık paket yazılımımızdır.

Kuryelerinizi operasyonel anlamda doğru yönetmenizi sağlayarak, gelen kurye taleplerine hızlı ve kaliteli çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Müşterileriniz hızlı fiyat alarak kurye talebi oluştursun

Müşterileriniz kurye talebinde bulunmak için gönderi, adres ve iletişim bilgilerini içeren bir form doldururlar.

Formda yer alan bilgiler ile sizin belirlediğiniz bölge fiyatlarından ve talep edilen kurye araç tipi, aciliyet durumu gibi kriterler ile otomatik olarak ödenecek ücret hesaplanarak müşteri bilgilendirilir.

Müşterileriniz dilerse SMS bilgilendirme isteğinde bulunarak tüm gönderi sürecinden SMS ile haberdar edilebilir.

Referans kodu ile gönderi takibi

Gönderi talebi formu doldurulduğunda talebin ve sürecin takibi için bir referans kodu oluşturularak bilgilendirme mesajı ekrana gelir.

Bu kod aynı zamanda SMS ile müşteriye iletilir.

Gönderi sorgulama ekranından referans kodu ile her an talebin durumu hakkında bilgi alınabilir.

Kontrol paneli ile anlık istatistikler

Kontrol paneli üzerinden toplam kazançlarınızı öğrenebilir, güncel taleplerin istatistik durumlarını inceleyebilirsiniz.

Genel toplam kazancınız, bugün elde edilen gelir, en çok talep edilen araç istatistiği, genel ve bugünün talep durumları rakamsal olarak görüntülenir.

Kurye taleplerini aciliyet durumuna göre yönetin

Tüm kurye taleplerini tek ekrandan görüntüleyerek yönetebilirsiniz. Kurye talepleri aciliyet durumuna ve talep durumuna göre listelenir. Böylelikle yakın bölgelerdeki kuryelerinizi yönlendirmek için hızlı aksiyonlar alarak saha operasyonlarınızdaki bir çok sorunun önüne geçmiş olursunuz.

Oluşturulan talepler üzerinde değişiklik yapabilir, yapılan değişiklikleri ve açıklamaları müşteriniz ile SMS olarak paylaşabilirsiniz. Müşteriniz gönderisini sorguladığında da talebinin son durumunu ve girmiş olduğunuz açıklamayı ekranında görür. Kaliteli hizmet verebilmek için müşterilerinizin daima süreçten haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bölge fiyatlarınızı istediğiniz an güncelleyin

İlçe ve bölgeleri sisteminize tanımlayarak fiyatlarınızı dilediğiniz an güncelleyebilirsiniz. Böylece müşterileriniz talep oluştururken güncel ve doğru fiyatlardan yararlanmış olur.

Kullanıcı oluşturup yetkilendirin

Sisteme giriş yapacak kullanıcıları oluşturup hangi ekranları kullanabileceğini ve hangi ekranlarını kullanamayacağını seçerek yetkilendirebilirsiniz.

SMS içeriklerinizi dilediğiniz an değiştirin

Müşterilere otomatik olarak gönderilecek olan SMS içeriklerini dilediğiniz an değiştirebilirsiniz. Böylece hazır kalıplar yerine kendi hitap şekliniz ile müşterileriniz ile iletişim kurabilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve hızlı fiyat almak için bize ulaşın.