Üstün özellikli yeni nesil site takip yazılımı

Timecure site takip yazılımı; modern arayüzlü ve yeni nesil masaüstü site takip yazılımı. Piyasadaki tüm site geçiş takip yazılımlarından üstün özelliklere sahip Timecure site takip yazılımı; kullanıcılarına benzersiz bir deneyim sunacak yepyeni teknolojiler ile donatıldı. Hızlı, güvenli, kullanımı kolay, detaylı ve her konuda esnek yapıya sahip.

Timecure site takip yazılımı ile site sakinlerinin kontrollü geçişi hedeflenir. Yetkisiz geçişlere müsaade edilmez ve bu şekilde maksimum güvenlik sağlanır.

Timecure site takip programı, site içerisinde turnike veya kapılarda bulunan terminallerle kart, parmak izi veya yüz tanıma ile geçiş kontrolü yapar. İsteğe bağlı olarak kişilerin geçişleri sırasında fotoğrafları ve bilgileri güvenlik monitörüne aktarılabilmektedir. Özel entegrasyonların yanı sıra kişileri kaydederken anlık olarak kart baskısını da yapabilirsiniz.

Aynı zamanda çalışmakta olan personellerinde ayrı olarak giriş ve çıkışları takip edilebilir, geçiş raporları alınabilir.

Kontrol paneli ve detaylı istatistikler

Timecure site takip programına giriş yapıldığında her kullanıcıyı kontrol paneli karşılar. Bu ekranda siteye ait istatistik verileri yer alır.

Toplam aktif kişi sayısı, anlık içerideki kişi sayısı, anlık dışarıdaki kişi sayısı, izinli personel sayısı, terminallerin bağlantı durumları vb. bir çok istatistik bilgileri mevcuttur.

Kart şablonları ile kart baskısı

Site sakinleri ve personeller için kart şablonları hazırlayabilir, ek bir programa ihtiyaç duymadan kart yazıcınız ile kart baskılarını kolayca yapabilirsiniz. Eğer kart baskı cihazınız yoksa sizin için temin edebiliriz.

Sınırsız, güvenli, hızlı ve esnek yapı

Kişi gruplarından tutun, filtreleme seçenekleri, gruplandırma alt kırılımları ve vardiya çalışma planlarına kadar her konuda sınırsız yapıya sahip Timecure site takip yazılımı; hızlı ve esnek altyapısıyla da tüm sınırları size bırakır ve işletmenize tam uyum sağlar. Esnek geçiş yetkilendirmeleri ile site sakinlerinin ve personellerinizin giriş çıkış hareketlerini takip eder. Size sadece raporlara bakmak kalır.

Ayrıntılı raporlar ve dışa aktarım

Detaylı filtreleme seçenekleri ile dilediğiniz personelleri seçerek kolayca filtreleme yapma imkanı sağlayan Timecure site takip yazılımı ile ayrıntılı raporlarınızı hızlıca görüntüleyin ve PDF, Excel, Word formatlarında dışa aktarın veya yazdırın.

Piyasadaki bir çok marka ile uyumluluk

Personellerinizin ve site sakinlerinin giriş çıkış hareketlerini; ZKTeco, Moonwell, Mavisoft, Anviz, HikVision vb. bir çok markanın geçiş kontrol panelleri, kart okuyucuları, parmak izi okuyucuları ve yüz tanıma cihazları ile kayıt altına alarak raporlayabilirsiniz. Piyasadaki bir çok marka ile uyumlu olan Timecure, şimdi çok daha güçlü!

Anlık canlı izleme ve bildirimler

Personellerinizi yetkilendirerek anlık izleyebileceği noktaları seçmenize olanak tanıyan Timecure site takip yazılımı; canlı geçişleri gerçek zamanlı olarak ekrana gösterir. Geçiş yapan kişinin sicil numarası, adı soyadı, fotoğrafı, geçiş yaptığı terminal bilgisi, adres ve daire bilgisi gibi bilgileri burada görüntülenir. Geçiş yapılan terminal giriş cihazı ise yeşil, çıkış cihazı ise kırmızı rengi ile ayırt edilebilecek şekilde satırı boyar. Aynı zamanda okutulan yetkisiz veya tanımsız kartlar için de uyarı verir.

Daha fazla bilgi ve hızlı fiyat almak için şimdi bize ulaşın.