Üstün özellikli yeni nesil PDKS yazılımı

Timecure Time Attendance; modern arayüzlü ve yeni nesil masaüstü PDKS yazılımı. Piyasadaki tüm PDKS yazılımlarından üstün özelliklere sahip Timecure Time Attendance personel takip yazılımı; kullanıcılarına benzersiz bir deneyim sunacak yepyeni teknolojiler ile donatıldı. Hızlı, güvenli, kullanımı kolay, detaylı ve her konuda esnek yapıya sahip.

Kontrol paneli ve detaylı istatistikler

Timecure Time Attendance PDKS yazılımına giriş yapıldığında her kullanıcıyı kontrol paneli karşılar. Bu ekranda şirkete ait istatistik verileri yer alır.

Gelmeyen kişi sayısı, iş başı yapan kişi sayısı, toplam aktif kişi sayısı, anlık içerideki kişi sayısı, anlık dışarıdaki kişi sayısı, izinli personel sayısı, içerideki ziyaretçi sayısı, ziyaretçi istatistik grafiği, terminallerin bağlantı durumları vb. bir çok istatistik bilgileri mevcuttur.

Sınırsız, güvenli, hızlı ve esnek yapı

Kişi gruplarından tutun, filtreleme seçenekleri, departman alt kırılımları ve vardiya çalışma planlarına kadar her konuda sınırsız yapıya sahip Timecure Time Attendance; hızlı ve esnek altyapısıyla da tüm sınırları size bırakır ve işletmenize tam uyum sağlar. Esnek çalışma planları ile personellerinizin giriş çıkış hareketlerinden planını otomatik olarak tespit edebilir, puantajını otomatik olarak hesaplar. Size sadece raporlara bakmak kalır.

Ayrıntılı raporlar ve dışa aktarım

Detaylı filtreleme seçenekleri ile dilediğiniz personelleri seçerek kolayca filtreleme yapma imkanı sağlayan Timecure Time Attendance ile ayrıntılı raporlarınızı hızlıca görüntüleyin ve PDF, Excel, Word formatlarında dışa aktarın veya yazdırın.

Otomatik mail ile rapor alma

Timecure Time Attendance sisteminize öyle kolay adapte olur ki; ayarladığınız departmanların raporları size istediğiniz zamanda otomatik olarak ulaşır. Bu ayarları dilediğiniz an değiştirebilir, raporun gelmesini istediğiniz saat dilimini kolayca ayarlayabilirsiniz.

Piyasadaki bir çok marka ile uyumluluk

Personellerinizin giriş çıkış hareketlerini; ZKTeco, Moonwell, Mavisoft, Anviz, HikVision, Dahua vb. bir çok markanın geçiş kontrol panelleri, kart okuyucuları, parmak izi okuyucuları ve yüz tanıma cihazları ile kayıt altına alarak raporlayabilirsiniz. Piyasadaki bir çok marka ile uyumlu olan Timecure, şimdi çok daha güçlü!

Kart şablonları ile kart baskısı

Personelleriniz için kart şablonları hazırlayabilir, ek bir programa ihtiyaç duymadan kart yazıcınız ile kart baskılarını kolayca yapabilirsiniz. Eğer kart baskı cihazınız yoksa bizden temin edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve hızlı fiyat almak için şimdi bize ulaşın.

Anlık canlı izleme ve bildirimler

Personellerinizi yetkilendirerek anlık izleyebileceği noktaları seçmenize olanak tanıyan Timecure Time Attendance; canlı geçişleri gerçek zamanlı olarak ekrana gösterir. Geçiş yapan kişinin sicil numarası, adı soyadı, fotoğrafı, geçiş yaptığı terminal bilgisi, departman ve ünvan gibi bilgileri burada görüntülenir. Geçiş yapılan terminal giriş cihazı ise yeşil, çıkış cihazı ise kırmızı rengi ile ayırt edilebilecek şekilde satırı boyar. Aynı zamanda okutulan yetkisiz veya tanımsız kartlar için de uyarı verir.

İsteğe bağlı olarak yemekhane cihazları için kişinin kalan bakiyesini veya kontör miktarını da bu ekranda okutma esnasında bildirim olarak gösterebilir.

Ziyaretçi takibi ve kara liste kontrolü

Ziyaretçi takip yazılımı Timecure Time Attendance yapısının içinde yer alır. İşletmeyi ziyaret eden kişilerin bilgilerini kaydetmenin yanı sıra beklenenler randevu listesi, kara liste kontrolü gibi özellikleri ile pratik ve detaylı bir kullanım sunar. Timecure Time Attendance ziyaretçi takip programında ziyaretçi kartları gruplandırılabilir, geçiş yetkileri özelleştirilebilir. İsteğe bağlı olarak ziyaretçi çıkış yaptığında anlık olarak ziyaretçi kartını boşa düşürebilir.

Sık kullanılan geliş nedenleri tekrar yazmak yerine listeden hızlıca seçilir. Daha önce aynı kişiye kayıt açılmış ise sistem otomatik olarak yan ekranda bu kaydı gösterir. Tek tıklamayla eski bilgileri otomatik doldurulabilir.

Güvenlik veya danışma personelleri için işletmede çalışan personellerin anlık olarak içeride veya dışarıda bilgisini renkli olarak gösterir. Zaman kaybetmeden kimlerin içeride veya dışarıda olduğu anlaşılır ve tek arayüz ile raporlarınızı yönetebilirsiniz.

Yemekhane geçiş takibi ve özel ücret raporları

Yemekhane takip yazılımı Timecure Time Attendance yapısının içinde yer alır. Kontör tipi, hak tipi ve ücret tipi olmak üzere 3 adet kullanım seçeneği mevcuttur. Kişilere yemek bakiyesi veya kontör yükleyerek geçiş kontrolü yapabilir veya günlük yemek hakkı tanımlayarak yemekhane geçişlerini kontrol altına alabilirsiniz.

Timecure Time Attendance yazılımının tüm yapısı esnektir. Sınırsızca istediğiniz günlere öğünler tanımlayabilir, 1.okutma ücreti, 2.okutma ücreti ve saat tanımlamaları yapabilirsiniz. Yemekhane geçişlerini canlı olarak izleyebilir, detaylı yemekhane hareket ve yemekhane icmal raporları alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve hızlı fiyat almak için şimdi bize ulaşın.