Üstün özellikli yeni nesil PDKS yazılımı

Timecure Ultimate; modern arayüzlü ve yeni nesil web tabanlı PDKS yazılımı. Piyasadaki tüm PDKS yazılımlarından üstün özelliklere sahip Timecure Ultimate personel takip yazılımı; kullanıcılarına benzersiz bir deneyim sunacak yepyeni teknolojiler ile donatıldı. Hızlı, güvenli, kullanımı kolay, detaylı ve her konuda esnek yapıya sahip.

Gelişmiş Özellikler

Gelişmiş Personel Takip Sistemi

Hızlı, Ayrıntılı Raporlar ve İstatistikler

Anlık Canlı İzleme

Güvenli API Altyapısı

Cloud Depolama Seçeneği

Mobil Uyumlu ve Kullanıcı Dostu Arayüz

Özelleştirilebilir Dil ve Tema Seçenekleri

Modüler Yapı ve Tek Ekrandan Kontrol

Gelişmiş Kullanıcı Yetki Kontrolü

Entegrasyon desteği

Tek Ekrandan Kullanılabilir Modüller

Yemekhane Takip Modülü

Ödeme & Bakiye Takip Modülü

Üye Takip Modülü

Yurt & Öğrenci Takip Modülü

Bekçi Tur Kontrol Modülü

Otel Takip Modülü

Ziyaretçi Takip Modülü

Otomatik Mail & SMS Modülü

Canlı İzleme Modülü

Yıllık İzin Takip Modülü

QR Geçiş Sistemi Modülü

Site Takip Modülü

Modül fiyatları ve özellikleri hakkında bilgi alın.

Neleri Destekler?

Bağımsız platform desteği

Timecure Ultimate PDKS yazılımını rakiplerinden ayıran en büyük avantajı bağımsız platformlarda çalışabilmesi. Windows, Linux ve MacOS işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışan Timecure Ultimate; özellikle kamu kuruluşlarında mevcut Linux altyapısına sahip yerli işletim sistemi olan Pardus işletim sistemi ile de tam uyumlu olarak çalışabilir.

API altyapısı ve esnek veritabanı seçeneği

API altyapısı ile çalışan Timecure Ultimate, üstün güvenlikli ve esnek yapıya sahip bir yazılım. Aynı zamanda 3.parti geliştirmeler için entegrasyon desteği bulunur. Özel şifreleme ve token özelliği ile daima güvenli yapı sunar. PostgreSQL, MSSQL, MySQL vb. ilişkisel tüm veritabanı çeşitleri ile tam uyumlu çalışabilir.

Kontrol paneli ve detaylı istatistikler

Timecure Ultimate PDKS yazılımına giriş yapıldığında her kullanıcıyı kontrol paneli karşılar. Bu ekranda şirkete ait istatistik verileri yer alır. İstatistiklere tıklayarak hızlı rapor alınabilir.
Gelmeyen kişi sayısı, iş başı yapan kişi sayısı, toplam aktif kişi sayısı, anlık içerideki kişi sayısı, anlık dışarıdaki kişi sayısı, izinli personel sayısı, içerideki ziyaretçi sayısı, onay bekleyen izin talepleri, yaklaşan doğum günleri, terminallerin bağlantı durumları vb. bir çok istatistik bilgileri mevcuttur.

Sınırsız, güvenli, hızlı ve esnek yapı

Kişi gruplarından tutun, filtreleme seçenekleri, departman alt kırılımları ve vardiya çalışma planlarına kadar her konuda sınırsız yapıya sahip Timecure Ultimate; hızlı ve esnek altyapısıyla da tüm sınırları size bırakır ve işletmenize tam uyum sağlar. Esnek çalışma planları ile personellerinizin giriş çıkış hareketlerinden planını otomatik olarak tespit edebilir, puantajını otomatik olarak hesaplar. Size sadece raporlara bakmak kalır.

Ayrıntılı raporlar ve dışa aktarım

Detaylı filtreleme seçenekleri ile dilediğiniz personelleri seçerek kolayca filtreleme yapma imkanı sağlayan Timecure Ultimate ile ayrıntılı raporlarınızı hızlıca görüntüleyin ve tek tıkla PDF, Excel formatlarında dışa aktarın veya yazdırın.

Otomatik mail ile rapor alma

Timecure Ultimate sisteminize öyle kolay adapte olur ki; ayarladığınız departmanların raporları size istediğiniz zamanda otomatik olarak ulaşır. Bu ayarları dilediğiniz an değiştirebilir, raporun gelmesini istediğiniz saat dilimini kolayca ayarlayabilirsiniz.

Bir çok marka ile uyumluluk

Personellerinizin giriş çıkış hareketlerini; ZKTeco, Moonwell, Mavisoft, HikVision, Dahua vb. bir çok markanın geçiş kontrol panelleri, kart okuyucuları, parmak izi okuyucuları ve yüz tanıma cihazları ile kayıt altına alarak raporlayabilirsiniz. Piyasadaki bir çok marka ile uyumlu olan Timecure, şimdi çok daha güçlü!

Özelleştirilebilir Dil ve Tema Seçenekleri

Timecure Ultimate, özel ve esnek altyapısı ile birden fazla dil ve temayı destekler. Kullanıcılar kullanmak istedikleri dili ve temayı seçebilir ve diledikleri an bu ayarı kolayca değiştirebilir. Şu an Türkçe ve İngilizce dilleri mevcut. Özel tercümanlar ile en doğru dil çevirilerini sisteme eklemeye devam ediyoruz.

Modül Detayları

Mobil uygulama üzerinden cihaz kullanmadan QR karekod ile giriş çıkışlar

Cihaz maliyetinden kurtulmak isterseniz Timecure Ultimate PDKS yazılımında bunun için de bir çözüm var. Personellerinizin kullanabileceği mobil uygulamamız üzerinden QR karekod okutarak giriş çıkış hareketini kayıt altına alabiliyoruz. Bu senaryoda 2 farklı seçenek sunuyoruz.

Mobil uygulamamız üzerinden kamera açılarak web uygulamamızın ekranındaki QR okutulabilir veya mobil uygulamamız üzerinden QR üretilerek web uygulamamızın kamerasıyla okutma yapılabilir. Her iki senaryoyu da destekleyen Timecure Ultimate, cihaz kullanmadan da personellerinizin giriş çıkış hareketlerini kayıt altında tutabilir.

Personelinizin telefonunda bulunan mobil uygulamamız; GPS üzerinden konum bilgisini alır ve zaman aşımı kontrolü yaparak anlık QR oluşturur. Böylelikle sistemin kötüye kullanımının önüne geçmiş olur.

Ziyaretçi takibi ve kara liste kontrolü

Ziyaretçi takip yazılımı Timecure Ultimate yapısının içinde yer alır. İşletmeyi ziyaret eden kişilerin bilgilerini kaydetmenin yanı sıra beklenenler randevu listesi, kara liste kontrolü gibi özellikleri ile pratik ve detaylı bir kullanım sunar. Timecure Ultimate ziyaretçi takip programında ziyaretçi kartları gruplandırılabilir, geçiş yetkileri özelleştirilebilir. İsteğe bağlı olarak ziyaretçi çıkış yaptığında anlık olarak ziyaretçi kartını boşa düşürebilir.

Sık kullanılan geliş nedenleri tekrar yazmak yerine listeden hızlıca seçilir. Daha önce aynı kişiye kayıt açılmış ise sistem otomatik olarak yan ekranda bu kaydı gösterir. Tek tıklamayla eski bilgileri otomatik doldurulabilir.

Güvenlik veya danışma personelleri için işletmede çalışan personellerin anlık olarak içeride veya dışarıda bilgisini renkli olarak gösterir. Zaman kaybetmeden kimlerin içeride veya dışarıda olduğu anlaşılır ve tek arayüz ile raporlarınızı yönetebilirsiniz.

Anlık canlı izleme ve bildirimler

Personellerinizi yetkilendirerek anlık izleyebileceği noktaları seçmenize olanak tanıyan Timecure Ultimate; canlı geçişleri gerçek zamanlı olarak ekrana gösterir. Geçiş yapan kişinin sicil numarası, adı soyadı, fotoğrafı, geçiş yaptığı terminal bilgisi, departman ve ünvan gibi bilgileri burada görüntülenir. Geçiş yapılan terminal giriş cihazı ise yeşil, çıkış cihazı ise kırmızı rengi ile ayırt edilebilecek şekilde satırı boyar. Aynı zamanda okutulan yetkisiz veya tanımsız kartlar için de uyarı verir.

İsteğe bağlı olarak yemekhane cihazları için kişinin kalan bakiyesini veya kontör miktarını da bu ekranda okutma esnasında bildirim olarak gösterebilir.

Yemekhane geçiş takibi ve özel ücret raporları

Yemekhane takip yazılımı Timecure Ultimate yapısının içinde yer alır. Kontör tipi, hak tipi ve ücret tipi olmak üzere 3 adet kullanım seçeneği mevcuttur. Kişilere yemek bakiyesi veya kontör yükleyerek geçiş kontrolü yapabilir veya günlük yemek hakkı tanımlayarak yemekhane geçişlerini kontrol altına alabilirsiniz.

Timecure Ultimate yazılımının tüm yapısı esnektir. Sınırsızca istediğiniz günlere öğünler tanımlayabilir, 1.okutma ücreti, 2.okutma ücreti ve saat tanımlamaları yapabilirsiniz. Yemekhane geçişlerini canlı olarak izleyebilir, detaylı yemekhane hareket ve yemekhane icmal raporları alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve hızlı fiyat almak için şimdi bize ulaşın.