Kontrol paneli ve web seçeneği

Timecure yemekhane takip yazılımına giriş yapıldığında her kullanıcıyı kontrol paneli karşılar. Bu ekranda şirkete ait istatistik verileri yer alır.

Web tabanlı ve masaüstü platform seçeneği ile size en uygun kullanım seçeneğini sunar.

Sınırsız, güvenli, hızlı ve esnek yapı

Kişi gruplarından tutun, filtreleme seçenekleri, departman alt kırılımları ve vardiya çalışma planlarına kadar her konuda sınırsız yapıya sahip Timecure yemekhane takip yazılımı; hızlı ve esnek altyapısıyla da tüm sınırları size bırakır ve işletmenize tam uyum sağlar. Size sadece raporlara bakmak kalır.

Ayrıntılı raporlar ve dışa aktarım

Detaylı filtreleme seçenekleri ile dilediğiniz personelleri seçerek kolayca filtreleme yapma imkanı sağlayan Timecure Yemekhane Takip yazılımı ile ayrıntılı raporlarınızı hızlıca görüntüleyin ve PDF, Excel, Word formatlarında dışa aktarın veya yazdırın.

Piyasadaki bir çok marka ile uyumluluk

Personellerinizin giriş çıkış hareketlerini; ZKTeco, Moonwell, Mavisoft, Anviz, HikVision, Dahua vb. bir çok markanın geçiş kontrol panelleri, kart okuyucuları, parmak izi okuyucuları ve yüz tanıma cihazları ile kayıt altına alarak raporlayabilirsiniz. Piyasadaki bir çok marka ile uyumlu olan Timecure, şimdi çok daha güçlü!

Kart şablonları ile kart baskısı

Site sakinleri ve personeller için kart şablonları hazırlayabilir, ek bir programa ihtiyaç duymadan kart yazıcınız ile kart baskılarını kolayca yapabilirsiniz. Eğer kart baskı cihazınız yoksa bizden temin edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve hızlı fiyat almak için şimdi bize ulaşın.

Anlık canlı izleme ve bildirimler

Personellerinizi yetkilendirerek anlık izleyebileceği noktaları seçmenize olanak tanıyan Timecure yemekhane takip programı; canlı geçişleri gerçek zamanlı olarak ekrana gösterir. Geçiş yapan kişinin sicil numarası, adı soyadı, fotoğrafı, geçiş yaptığı terminal bilgisi, departman ve ünvan gibi bilgileri burada görüntülenir. Aynı zamanda okutulan yetkisiz veya tanımsız kartlar için de uyarı verir.

İsteğe bağlı olarak yemekhane cihazları için kişinin kalan bakiyesini veya kontör miktarını da bu ekranda okutma esnasında bildirim olarak gösterebilir.

Yemekhane geçiş takibi ve özel ücret raporları

Yemekhane takip yazılımı Timecure Time Attendance yapısının içinde yer alır. Kontör tipi, hak tipi ve ücret tipi olmak üzere 3 adet kullanım seçeneği mevcuttur. Kişilere yemek bakiyesi veya kontör yükleyerek geçiş kontrolü yapabilir veya günlük yemek hakkı tanımlayarak yemekhane geçişlerini kontrol altına alabilirsiniz.

Timecure yemekhane takip yazılımının tüm yapısı esnektir. Sınırsızca istediğiniz günlere öğünler tanımlayabilir, 1.okutma ücreti, 2.okutma ücreti ve saat tanımlamaları yapabilirsiniz. Yemekhane geçişlerini canlı olarak izleyebilir, detaylı yemekhane hareket ve yemekhane icmal raporları alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve hızlı fiyat almak için şimdi bize ulaşın.