PDKS Nedir?

İşletmelerde, şantiyelerde, fabrikalarda firmaların çalışma politikalarına göre personelin normal mesai, fazla mesai, eksik çalışma gibi puantaj parametrelerini hesaplayan otomasyon sistemine kısaca pdks adını verilir.

“PDKS, Personel Devam Kontrol Sistemi ifadesinin kısaltılmış halidir.”

Devamını Oku

PDKS Personel Devam Kontrol Sistemleri

Personel takip sistemleri, personellerinizin çeşitli parmak izi, yüz kaydı ve kart okuyucu gibi cihazlar ile işe devamlılığını işletmelere özel senaryolar ile kontrol ve takip edildiği sistemdir. Diğer adıyla PDKS; yani personel devam kontrol sistemleri olarak da adlandırılır.

Turnikeli Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçişlerin kontrol altına alınabilmesi, insan trafiğinin düzenli hale getirilmesi ve güvenliğin en yüksek seviyeye getirilmesi için en çok tercih edilen sistemlerdir. Bel Tipi Turnikeler, Boy Turnikeleri, VIP Turnikeler, Hızlı Geçiş Turnikeleri ve Manyetik Küpeşteler…

Plaka Tanımalı Geçiş Sistemleri

Plaka tanıma sistemi kısaca PTS Sistemi olarak bilinmektedir. Sistemin amacı kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmak ve yüksek güvenlik sağlamaktır. Plaka tanıma sisteminin en çok tercih edildiği yerler siteler, özel otoparklar, rezidanslar, iş merkezleri ve devlet kurumlarıdır.