Dolu – Boş Göstergeli Otopark Sistemleri


Dolu – Boş Göstergeli Otopark Sistemi

Otopark yönlendirme sistemi, otopark içerisinde sürücülerin vakitlerini ve yakıtlarını gereksiz yere harcamamaları için tasarlanmıştır. Sürücünün bulunduğu yerden başlayarak en uygun park yerine ulaşana kadar dinamik yön gösterme okları, boş park yeri sayı ekranları ve her park yerinin üzerinde asılı duran kırmızı ve yeşil park yeri durum ışıkları ile yol gösteren akıllı otopark yönlendirme sistemidir.

Otomatik Hızlı Geçiş Sistemi Ürünleri


Otopark ve Bariyer Sistemleri


Otopark bariyer sistemleri, otoparklarda güvenliği, düzeni ve takibi sağlamak amacıyla kullanılan sistemlerdir. Aşağıda yer alan sistemler ve ürünler ile otoparklardaki güvenliği arttırabilir, düzenli ve sorunsuz geçişler ile yabancı araçlara karşı önlem alabilirsiniz.

Genel olarak açık ve kapalı otoparklar dışında araç trafiğinin olduğu her yerde kullanılabilen güvenlik sistemlerimiz ile ihtiyacınıza uygun kontrolleri sağlayabilirsiniz.

Tamdabu yazılım ekibi olarak otopark ve bariyer sistemleri ile işletmelere çalışma alanlarında verimliliği arttırma ve iş yükünü hafifletecek çözümler sunuyoruz.