Eğitim kurumlarına hazırladığımız uçtan uca ve tam kapsamlı sistemler ile tek panelden herşeyi kontrol edin.

Kullanılabilir Yazılım Modülleri​

Tedarik Edilebilir Ürün Grupları

Yazılım özelliklerini ve şartnamesini içeren dökümanı inceleyin.

Timecure: Ultimate Web Yazılımı

Gelişmiş Personel & Öğrenci Takip Sistemi

Hızlı, Ayrıntılı Raporlar ve İstatistikler

Anlık Canlı İzleme

Güvenli API Altyapısı

Cloud Depolama Seçeneği

Mobil Uyumlu ve Kullanıcı Dostu Arayüz

Özelleştirilebilir Dil ve Tema Seçenekleri

Modüler Yapı ve Tek Ekrandan Kontrol

Gelişmiş Kullanıcı Yetki Kontrolü

Entegrasyon desteği

Modül Detayları

Neleri Destekler?

Bağımsız platform desteği

Timecure Ultimate PDKS yazılımını rakiplerinden ayıran en büyük avantajı bağımsız platformlarda çalışabilmesi. Windows, Linux ve MacOS işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışan Timecure Ultimate; özellikle kamu kuruluşlarında mevcut Linux altyapısına sahip yerli işletim sistemi olan Pardus işletim sistemi ile de tam uyumlu olarak çalışabilir.

API altyapısı ve esnek veritabanı seçeneği

API altyapısı ile çalışan Timecure Ultimate, üstün güvenlikli ve esnek yapıya sahip bir yazılım. Aynı zamanda 3.parti geliştirmeler için entegrasyon desteği bulunur. Özel şifreleme ve token özelliği ile daima güvenli yapı sunar. PostgreSQL, MSSQL, MySQL vb. ilişkisel tüm veritabanı çeşitleri ile tam uyumlu çalışabilir.

Kontrol paneli ve detaylı istatistikler

Timecure Ultimate PDKS yazılımına giriş yapıldığında her kullanıcıyı kontrol paneli karşılar. Bu ekranda şirkete ait istatistik verileri yer alır. İstatistiklere tıklayarak hızlı rapor alınabilir.
Gelmeyen kişi sayısı, iş başı yapan kişi sayısı, toplam aktif kişi sayısı, anlık içerideki kişi sayısı, anlık dışarıdaki kişi sayısı, izinli personel sayısı, içerideki ziyaretçi sayısı, onay bekleyen izin talepleri, yaklaşan doğum günleri, terminallerin bağlantı durumları vb. bir çok istatistik bilgileri mevcuttur.

Otomatik mail ile rapor alma

Timecure Ultimate sisteminize öyle kolay adapte olur ki; ayarladığınız departmanların raporları size istediğiniz zamanda otomatik olarak ulaşır. Bu ayarları dilediğiniz an değiştirebilir, raporun gelmesini istediğiniz saat dilimini kolayca ayarlayabilirsiniz.

Ayrıntılı raporlar ve dışa aktarım

Detaylı filtreleme seçenekleri ile dilediğiniz personelleri seçerek kolayca filtreleme yapma imkanı sağlayan Timecure Ultimate ile ayrıntılı raporlarınızı hızlıca görüntüleyin ve tek tıkla PDF, Excel formatlarında dışa aktarın veya yazdırın.

Özelleştirilebilir Dil ve Tema Seçenekleri

Timecure Ultimate, özel ve esnek altyapısı ile birden fazla dil ve temayı destekler. Kullanıcılar kullanmak istedikleri dili ve temayı seçebilir ve diledikleri an bu ayarı kolayca değiştirebilir. Şu an Türkçe ve İngilizce dilleri mevcut. Özel tercümanlar ile en doğru dil çevirilerini sisteme eklemeye devam ediyoruz.

Bir çok marka ile uyumluluk

Personellerinizin giriş çıkış hareketlerini; ZKTeco, Mavisoft, HikVision vb. bir çok markanın geçiş kontrol panelleri, kart okuyucuları, parmak izi okuyucuları ve yüz tanıma cihazları ile kayıt altına alarak raporlayabilirsiniz. Piyasadaki bir çok marka ile uyumlu olan Timecure, şimdi çok daha güçlü!

Referanslarımız Arasındaki Bazı Eğitim Kurumları

29 Mayıs Üniversitesi

Timecure Ultimate Web PDKS
(Perpacom BT İş Ortaklığı)

Bilfen Koleji

Timecure Ultimate Web PDKS
(Perpacom BT İş Ortaklığı)

Kadir Has Üniversitesi

Timecure Ultimate Web PDKS

Pamukkale Üniversitesi

Timecure Ultimate Web PDKS
(Perpacom BT İş Ortaklığı)

Daha fazla bilgi ve hızlı fiyat almak için şimdi bize ulaşın.