Yeni ve modern tasarımlı internet siteleri

Tamdabu ekibi; işletmeniz için tablet ve mobil cihaz uyumlu, sade, şık tasarımlı, hızlı, içerik yönetim panelli, seo altyapısına sahip internet siteleri hazırlar.

Mobil Uyumlu Tasarımlar

Tamdabu Yazılım, işletmenizin internet sitesini bütün mobil ve masaüstü cihazlardan mükemmel şekilde görünecek şekilde mobil uyumlu olarak hazırlar. Web sayfanızın tasarımını yaparken önemli ve müşterileriniz mobilken erişmesi gereken bilgileri mobil görünümünde tekrar düzenler. İnternet siteniz cep telefonundan, tabletten ve masaüstü cihazlardan kolaylıkla erişilir.

Responsive teknolojisi olarak adlandırılan internet sitelerinde mobil uyumluluk sayesinde web sitenize mobilden giriş yapan ziyaretçiler aradıklarını çok kısa sürede bulabilmelerini sağlar.

Arama Motorlarına Tam Uyum

Tamdabu Yazılım, işletmenizin internet sitesini Google ve diğer arama motorlarının göz önüne aldığı kriterlere dikkat ederek hazırlar ve gelişmiş seo teknikleri işletmenizin Google’da bulunmasını ve üst sırada çıkmasını kolaylaştırır.

WEB SİTENİZ İÇİN TÜM İNTERNET SÜREÇLERİNİ TAMAMLARIZ!

TASARIM

İşinize ve kurumsal kimliğinize uygun sade ve şık tasarımlar hazırlarız.

KODLAMA

Web sitelerini SEO uyumlu olarak responsive görünümde kodlarız.

İÇERİK GİRİŞİ

Tüm sayfaların içerik girişini SEO’ya ve dijital pazarlama kampanyalarınıza uyumlu olarak yaparız.

Yönetim Paneli

Tamdabu Yazılım’ın hazırladığı internet sitelerindeki gelişmiş ve sade kontrol paneli ile internet sitenizdeki içeriği kolayca değiştirin ve internet sitenizi hızlı bir şekilde güncelleyin. Tamdabu Yazılım internet sitelerindeki yönetim paneli, haber ve görsel gibi bilgi girişlerinizi yapmanızı sağlarken var olan içeriği kolay ve hızlı şekilde değiştirmenizi de sağlar. Tamdabu Yazılım internet sitelerinde sunduğu yönetim paneli sayesinde bilgi güncellemenin yanı sıra onlarca parametre ve seçenek arasından hızlı bir şekilde web sitesi görünümünde değişiklik yapmanızı sağlar.

WordPress Altyapısı

Tamdabu Yazılım internet sitelerinin neredeyse tamamında dünyanın en fazla tercih edilen ve en yaygın içerik yönetim sistemi WordPress’i kullanır ve internet sitelerini WordPress teknolojisi üzerine inşa eder. WordPress binlerce eklenti ve binlerce tema desteği sayesinde tasarıma ve yazılıma para harcamadan ihtiyacınızı karşılayacak çözümleri elde etmenizi sağlar.

WordPress gelişmiş teknolojisi ve sadeleştirilmiş yapısı sayesinde de Google arama motorunda internet siteniz için avantajlı bir konum elde etmenize yardımcı olur.