Otopark ve Bariyer Sistemleri

Otopark bariyer sistemleri, otoparklarda güvenliği, düzeni ve takibi sağlamak amacıyla kullanılan sistemlerdir. Bu sistemler ve ürünler ile otoparklardaki güvenliği arttırabilir, düzenli ve sorunsuz geçişler ile yabancı araçlara karşı önlem alınabilir. Genel olarak açık ve kapalı otoparklar dışında araç trafiğinin olduğu her yerde kullanılabilen otopark ve bariyer sistemleri ile işletmelere çalışma alanlarında verimliliği arttırma ve iş yükünü hafifletecek çözümler sunmaktayız.


Plaka Tanımalı Geçiş Sistemi

Plaka tanıma sistemi kısaca PTS olarak bilinmektedir. Sistemin amacı kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmak ve yüksek güvenlik sağlamaktır. Plaka tanıma sisteminin en çok tercih edildiği yerler siteler, özel otoparklar, rezidanslar, iş merkezleri ve devlet kurumlarıdır. Bir kamera ile plakanın tespit edilmesi, plaka tespit edildikten sonra plakanın yorumlanması ve yorumlanan karakterlerin sistem tarafından onaylanmasıdır. Plaka tanıma sistemleri online çalışan ve sürekli bir bilgisayara ihtiyaç duyan sistemlerdir.


(HGS-OGS) Otomatik Hızlı Geçiş Sistemi

OGS geçiş sistemleri gerek sitelerde gerek iş yerlerinde gerekse özel otopark alanlarında kullanılmak amacıyla tasarlanmış üst düzey kontrol sistemidir. OGS otopark geçiş sistemleri sayesinde otoparkınızın yabancı araçlar tarafından işgal edilmesini önler giriş – çıkış yapan araçların program aracılığıyla bilgilerini toplar raporlar bu bilgileri uzun zaman saklamanızı sağlarsınız. OGS otopark geçiş sistemlerinin en dikkat çekici özelliği ise kumanda ve anahtarlık gibi materyallere ihtiyaç duymadan otopark sisteminizin sizi tanıması ve beklemeden geçiş yapmanızı sağlamasıdır.


Dolu – Boş Göstergeli Otopark Sistemi

Otopark Yönlendirme Sistemi, otopark içerisinde sürücülerin vakitlerini ve yakıtlarını gereksiz yere dolanarak harcamamaları için tasarlanmıştır. Sürücünün bulunduğu yerden başlayarak en uygun park yerine ulaşana kadar dinamik yön gösterme okları, boş park yeri sayı ekranları ve her park yerinin üzerinde asılı duran kırmızı ve yeşil park yeri durum ışıkları ile yol gösteren akıllı bir otopark yönlendirme sistemidir.