Yüz Tanıma Sistemleri


Yüz tanıma sistemleri kullanım alanı olarak; küçük ve büyük işletmelerin rahatlıkla kullanabileceği ürün aralığına sahiptir.


Ürünlerimiz tamamen ofis, fabrika, orta-düzey işletmeler, holding, giriş ve çıkışların sürekli olarak yapıldığı lokasyonlarda rahatlıkla ve güvenle kullanılabilir. Yüz tanıma terminalleri, giriş çıkışlarda ve turnike sistemlerine entegre olarak çalışabilir. Parmak izi işlevinin yeterli kalmadığı yerlerde çoklu biyometrik yapısı sayesinde yüz tanımayla işletmede giriş ve çıkışlar kolaylıkla sağlanabilir.

Tamdabu yazılım yüz tanıma sistemlerinde yüksek performans, yüksek görüntü kaliteli optik sensörleri yardımıyla yüz tanıma işlemleri artık çok kolay. Üst düzey terminaller, çiziklere ve darbelere karşı son derece dayanıklıdır.

Yüz tanıma sistemlerimizde yüksek seviye donanımlar kullanılmaktadır. Multi-biyometrik çözümler ve çoklu tanıma işlevleriyle Tamdabu yazılım yüz tanıma sistemleri kullanıcılara net görüntü kalitesi sunar. Temiz ve kullanımı kolay olması kullanıcı dostu işlem olanağı imkanı verir. Donanım platformu ve algoritma olarak tamamen yenilenmiş arayüz deneyimi sunar.

Yüz tanıma sistemi akıcı kullanıcı tecrübesiyle, hızlı işlem yapmanızda size yol gösterir. Cihazlarımız yüz doğrulama konusunda güvenlik seviyesi üst düzey parametrelerle gerçekleşir.

Yüz Tanıma Sistemi Ürünleri


PDKS ve Personel Takip Sistemleri


Personel takip sistemleri, personellerinizin çeşitli parmak izi, yüz kaydı ve kart okuyucu gibi cihazlar ile işe devamlılığını işletmelere özel senaryolar ile kontrol ve takip edildiği sistemdir. Diğer adıyla PDKS; yani personel devam kontrol sistemleri olarak da adlandırılır.

Personeller giriş ve çıkışlarda kart, parmak izi veya yüz izleri ile geçiş yaparak o konumda bulunduğu bilgisini kaydetmiş olur. Personellerin devamlılığını kontrol etmek için bu terminallerden toplanan bilgiler kullanılır. PDKS yazılımı ile giriş çıkış verileri raporlanır ve işletmedeki işleyiş senaryosuna göre vardiyaları ve saatleri hesaplanarak aylık puantaj bilgisi, hak edilen ücret, yapılan fazla mesai zamanları gibi bilgiler daima kayıt altında tutulmuş olur ve istenildiği zaman geçmişe yönelik raporlar çekilebilir.

Tamdabu yazılım ekibi olarak personel devam kontrol sistemleri ile işletmelere çalışma alanlarında verimliliği arttırma ve iş yükünü hafifletecek çözümler sunuyoruz.


Timecure: Ultimate Web PDKS Yazılımı

Timecure Ultimate; modern arayüzlü ve yeni nesil web tabanlı PDKS yazılımı. Piyasadaki tüm PDKS yazılımlarından üstün özelliklere sahip Timecure Ultimate personel takip yazılımı; kullanıcılarına benzersiz bir deneyim sunacak yepyeni teknolojiler ile donatıldı. Hızlı, güvenli, kullanımı kolay, detaylı ve her konuda esnek yapıya sahip.