Personellerin Kullanabileceği Mobil Uygulama!

QR kod ile personel takip sistemi (PDKS)

Personeller tarafından kullanılan mobil uygulama üzerinden QR kod ile yapılan hareketlerin yönetildiği geçiş kontrol ve personel takip sistemidir. Web tabanlı pdks ve geçiş kontrol yazılımı üzerinden raporlanır ve yönetilir.  Dinamik olarak mobil uygulama üzerinden üretilen QR kodlar, her 10 saniyede bir yenilenir. Üretilen QR kod, sisteme dahil edilmiş QR okuyucularına okutularak hareket kaydı kaydedilir. Eğer tetiklenmesi gereken turnike, kapı vb. cihaz bağlı ise; personelin yetkisi dahilinde geçişe olanak tanır. Esnek vardiyalı personeller, çalışma takvimi ekranından güncel vardiya listesini görüntüleyebilir. 

Sahada çalışan personellerinizi konumu ile takip edin

Saha personelleriniz mobil uygulama üzerinden okutma yapmadan buton ile giriş ve çıkış hareketi oluşturabilir. Hareket oluşurken GPS üzerinden konum bilgisi alınarak veritabanına kaydedilir. Web uygulama üzerinden kişi hareketleri harita üzerinde görüntülenebilir. Tüm hareketler gerçek zamanlı raporlanır. Bu hareketler üzerinden puantaj hesabı yapılabilir.

İzin taleplerini tek bir yerden kontrol edin

Mobil uygulama üzerinden personeller seçtikleri tarih aralığında izin talebinde bulunabilir. İzin onay aşamalarını ve talep durum açıklamalarını görüntüleyebilirler. Personeller tarafından gönderilen izin talepleri; web yönetici ekranında onay bekler. Onay durumları tek ekrandan görüntülenebilir ve kolayca yönetilebilir.

Cihaz maliyeti olmadan kullanım

Eğer cihaz maliyetinden kurtulmak istenirse web uygulama üzerinden kapı bazlı QR kodlar yazdırılır ve hareket noktalarına yapıştırılır. Personeller mobil uygulama üzerinden hareket noktasında bulunan QR kodu okuyarak konum bilgisi ile birlikte sisteme hareket kaydı oluşturur. Hareket anındaki konum bilgisi, kapı noktasının konumundan uzaktaysa sistem uyarı verir. Bu şekilde sistemi kötüye kullanımın önüne geçilmiş olur.

Mağazalardan İndirin

Timecure: Ultimate Mobile'da Neler var?

* Tüm ekranlar müşterinin talebine göre kapatılıp açılabilmektedir.

Daha fazla bilgi ve hızlı fiyat almak için şimdi bize ulaşın.