Üstün özellikli yeni nesil öğrenci ve yurt takip yazılımı

Timecure öğrenci ve yurt takip yazılımı; modern arayüzlü ve yeni nesil masaüstü geçiş kontrol yazılımı. Piyasadaki tüm öğrenci ve yurt takip yazılımlarından üstün özelliklere sahip Timecure öğrenci ve yurt takip yazılımı; kullanıcılarına benzersiz bir deneyim sunacak yepyeni teknolojiler ile donatıldı. Hızlı, güvenli, kullanımı kolay, detaylı ve her konuda esnek yapıya sahip.

Timecure öğrenci takip yazılımı, öğrencilerin giriş çıkışlarını kontrol altına almak, yetkisiz girişleri önlemek ve güvenliği en iyi seviyeye getirmek için hazırlandı.

Timecure öğrenci takip programı ile öğrenciler; ilgili terminallerden giriş ve çıkışlarda kendilerine tanımlanmış kartlarla, parmak izleriyle veya yüz izleriyle hızlı geçiş yapar.

İsteğe bağlı olarak farklı senaryolarla kullanılabilen öğrenci takip yazılımı; veli bilgilendirmeleri, özel duyurular, canlı geçiş takibi, aidat takibi, anlık istatistikler, raporlar ve hazır tutanak çıktıları gibi özel fonksiyonlarla detaylı ve kolay kullanım imkanı sunar. Aynı zamanda çalışmakta olan personellerinde ayrı olarak giriş ve çıkışları takip edilebilir, geçiş raporları alınabilir.

Yemekhane Takip ve Kantin Yönetim modülleri ile entegre edebilir, tek arayüz ile raporlarınızı yönetebilirsiniz.

Kontrol paneli ve detaylı istatistikler

Timecure öğrenci ve yurt takip yazılımına giriş yapıldığında her kullanıcıyı kontrol paneli karşılar. Bu ekranda şirkete ait istatistik verileri yer alır.

Gelmeyen kişi sayısı, iş başı yapan kişi sayısı, toplam aktif kişi sayısı, anlık içerideki kişi sayısı, anlık dışarıdaki kişi sayısı, izinli personel sayısı, içerideki ziyaretçi sayısı, ziyaretçi istatistik grafiği, terminallerin bağlantı durumları vb. bir çok istatistik bilgileri mevcuttur.

Sınırsız, güvenli, hızlı ve esnek yapı

Kişi gruplarından tutun, filtreleme seçenekleri, departman alt kırılımları ve vardiya çalışma planlarına kadar her konuda sınırsız yapıya sahip Timecure öğrenci ve yurt takip yazılımı; hızlı ve esnek altyapısıyla da tüm sınırları size bırakır ve işletmenize tam uyum sağlar. Esnek çalışma planları ile personellerinizin giriş çıkış hareketlerinden planını otomatik olarak tespit edebilir, puantajını otomatik olarak hesaplar. Size sadece raporlara bakmak kalır.

Ayrıntılı raporlar ve dışa aktarım

Detaylı filtreleme seçenekleri ile dilediğiniz personelleri seçerek kolayca filtreleme yapma imkanı sağlayan Timecure öğrenci ve yurt takip yazılımı ile ayrıntılı raporlarınızı hızlıca görüntüleyin ve PDF, Excel, Word formatlarında dışa aktarın veya yazdırın.

Otomatik SMS gönderimi

Timecure öğrenci ve yurt takip yazılımı sisteminize öyle kolay adapte olur ki; ayarladığınız senaryolarda öğrenci velilerine otomatik olarak SMS ulaşır. Bu ayarları dilediğiniz an değiştirebilir, kolayca ayarlayabilirsiniz.

Piyasadaki bir çok marka ile uyumluluk

Personellerinizin ve öğrencilerin giriş çıkış hareketlerini; ZKTeco, Moonwell, Mavisoft, Anviz, HikVision vb. bir çok markanın geçiş kontrol panelleri, kart okuyucuları, parmak izi okuyucuları ve yüz tanıma cihazları ile kayıt altına alarak raporlayabilirsiniz. Piyasadaki bir çok marka ile uyumlu olan Timecure, şimdi çok daha güçlü!

Kart şablonları ile kart baskısı

Öğrenciler ve personeller için kart şablonları hazırlayabilir, ek bir programa ihtiyaç duymadan kart yazıcınız ile kart baskılarını kolayca yapabilirsiniz. Eğer kart baskı cihazınız yoksa bizden temin edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve hızlı fiyat almak için şimdi bize ulaşın.

Anlık canlı izleme ve bildirimler

Personellerinizi yetkilendirerek anlık izleyebileceği noktaları seçmenize olanak tanıyan Timecure öğrenci ve yurt takip yazılımı; canlı geçişleri gerçek zamanlı olarak ekrana gösterir. Geçiş yapan kişinin sicil numarası, adı soyadı, fotoğrafı, geçiş yaptığı terminal bilgisi, departman ve ünvan gibi bilgileri burada görüntülenir. Geçiş yapılan terminal giriş cihazı ise yeşil, çıkış cihazı ise kırmızı rengi ile ayırt edilebilecek şekilde satırı boyar. Aynı zamanda okutulan yetkisiz veya tanımsız kartlar için de uyarı verir.

İsteğe bağlı olarak yemekhane cihazları için kişinin kalan bakiyesini veya kontör miktarını da bu ekranda okutma esnasında bildirim olarak gösterebilir.

Ziyaretçi takibi ve kara liste kontrolü

Ziyaretçi takip yazılımı Timecure öğrenci ve yurt takip yazılımı yapısının içinde yer alır. İşletmeyi ziyaret eden kişilerin bilgilerini kaydetmenin yanı sıra beklenenler randevu listesi, kara liste kontrolü gibi özellikleri ile pratik ve detaylı bir kullanım sunar. Timecure ziyaretçi takip programında ziyaretçi kartları gruplandırılabilir, geçiş yetkileri özelleştirilebilir. İsteğe bağlı olarak ziyaretçi çıkış yaptığında anlık olarak ziyaretçi kartını boşa düşürebilir.

Sık kullanılan geliş nedenleri tekrar yazmak yerine listeden hızlıca seçilir. Daha önce aynı kişiye kayıt açılmış ise sistem otomatik olarak yan ekranda bu kaydı gösterir. Tek tıklamayla eski bilgileri otomatik doldurulabilir.

Güvenlik veya danışma personelleri için işletmede çalışan personellerin anlık olarak içeride veya dışarıda bilgisini renkli olarak gösterir. Zaman kaybetmeden kimlerin içeride veya dışarıda olduğu anlaşılır ve tek arayüz ile raporlarınızı yönetebilirsiniz.

Yemekhane geçiş takibi ve özel ücret raporları

Yemekhane takip yazılımı Timecure öğrenci ve yurt takip yazılımı yapısının içinde yer alır. Kontör tipi, hak tipi ve ücret tipi olmak üzere 3 adet kullanım seçeneği mevcuttur. Kişilere yemek bakiyesi veya kontör yükleyerek geçiş kontrolü yapabilir veya günlük yemek hakkı tanımlayarak yemekhane geçişlerini kontrol altına alabilirsiniz.

Timecure öğrenci ve yurt takip yazılımı yazılımının tüm yapısı esnektir. Sınırsızca istediğiniz günlere öğünler tanımlayabilir, 1.okutma ücreti, 2.okutma ücreti ve saat tanımlamaları yapabilirsiniz. Yemekhane geçişlerini canlı olarak izleyebilir, detaylı yemekhane hareket ve yemekhane icmal raporları alabilirsiniz.

Kantin satış ekranı ve bakiye durumu

Öğrencilerin geçiş yaptığı kartlar, kantin alışverişlerinde de kullanılabilir. Alışveriş ücretleri kart bakiyelerine yansır. Satış ekranı ile ürünlerin durumlarını ve stok miktarlarını da rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve hızlı fiyat almak için şimdi bize ulaşın.