Üstün özellikli yeni nesil PDKS yazılımı

Timecure Ultimate; modern arayüzlü ve yeni nesil web tabanlı PDKS yazılımı. Piyasadaki tüm PDKS yazılımlarından üstün özelliklere sahip Timecure Ultimate personel takip yazılımı; kullanıcılarına benzersiz bir deneyim sunacak yepyeni teknolojiler ile donatıldı. Hızlı, güvenli, kullanımı kolay, detaylı ve her konuda esnek yapıya sahip.

Gelişmiş Özellikler

Gelişmiş Personel Takip Sistemi

Hızlı, Ayrıntılı Raporlar ve İstatistikler

Anlık Canlı İzleme

Güvenli API Altyapısı

Cloud Depolama Seçeneği

Mobil Uyumlu ve Kullanıcı Dostu Arayüz

Özelleştirilebilir Dil ve Tema Seçenekleri

Modüler Yapı ve Tek Ekrandan Kontrol

Gelişmiş Kullanıcı Yetki Kontrolü

Entegrasyon Desteği

Tek Ekrandan Kullanılabilir Modüller

Yemekhane Takip Modülü

Ödeme & Bakiye Takip Modülü

Üye Takip Modülü

Yurt & Öğrenci Takip Modülü

QR Geçiş Sistemi Modülü

Bekçi Tur Kontrol Modülü

HES Kodu Kontrol Modülü

Ziyaretçi Takip Modülü

Otomatik Mail & SMS Modülü

Plaka Tanıma Modülü

Vardiya (Shift) Yönetim Modülü

Yıllık İzin Takip Modülü

Site Takip Modülü

Asansör Kat Yetkilendirme Modülü

Yazılım özelliklerini ve şartnamesini içeren dökümanı inceleyin.

Neleri Destekler?

Bağımsız platform desteği

Timecure Ultimate PDKS yazılımını rakiplerinden ayıran en büyük avantajı bağımsız platformlarda çalışabilmesi. Windows, Linux ve MacOS işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışan Timecure Ultimate; özellikle kamu kuruluşlarında mevcut Linux altyapısına sahip yerli işletim sistemi olan Pardus işletim sistemi ile de tam uyumlu olarak çalışabilir.

API altyapısı ve esnek veritabanı seçeneği

API altyapısı ile çalışan Timecure Ultimate, üstün güvenlikli ve esnek yapıya sahip bir yazılım. Aynı zamanda 3.parti geliştirmeler için entegrasyon desteği bulunur. Özel şifreleme ve token özelliği ile daima güvenli yapı sunar. PostgreSQL, MSSQL, MySQL vb. ilişkisel tüm veritabanı çeşitleri ile tam uyumlu çalışabilir.

Kontrol paneli ve detaylı istatistikler

Timecure Ultimate PDKS yazılımına giriş yapıldığında her kullanıcıyı kontrol paneli karşılar. Bu ekranda şirkete ait istatistik verileri yer alır. İstatistiklere tıklayarak hızlı rapor alınabilir.
Gelmeyen kişi sayısı, iş başı yapan kişi sayısı, toplam aktif kişi sayısı, anlık içerideki kişi sayısı, anlık dışarıdaki kişi sayısı, izinli personel sayısı, içerideki ziyaretçi sayısı, onay bekleyen izin talepleri, yaklaşan doğum günleri, terminallerin bağlantı durumları vb. bir çok istatistik bilgileri mevcuttur.

Sınırsız, güvenli, hızlı ve esnek yapı

Kişi gruplarından tutun, filtreleme seçenekleri, departman alt kırılımları ve vardiya çalışma planlarına kadar her konuda sınırsız yapıya sahip Timecure Ultimate; hızlı ve esnek altyapısıyla da tüm sınırları size bırakır ve işletmenize tam uyum sağlar. Esnek çalışma planları ile personellerinizin giriş çıkış hareketlerinden planını otomatik olarak tespit edebilir, puantajını otomatik olarak hesaplar. Size sadece raporlara bakmak kalır.

Ayrıntılı raporlar ve dışa aktarım

Detaylı filtreleme seçenekleri ile dilediğiniz personelleri seçerek kolayca filtreleme yapma imkanı sağlayan Timecure Ultimate ile ayrıntılı raporlarınızı hızlıca görüntüleyin ve tek tıkla PDF, Excel formatlarında dışa aktarın veya yazdırın.

Otomatik mail ile rapor alma

Timecure Ultimate sisteminize öyle kolay adapte olur ki; ayarladığınız departmanların raporları size istediğiniz zamanda otomatik olarak ulaşır. Bu ayarları dilediğiniz an değiştirebilir, raporun gelmesini istediğiniz saat dilimini kolayca ayarlayabilirsiniz.

Bir çok marka ile uyumluluk

Personellerinizin giriş çıkış hareketlerini; ZKTeco, Mavisoft, HikVision vb. bir çok markanın geçiş kontrol panelleri, kart okuyucuları, parmak izi okuyucuları ve yüz tanıma cihazları ile kayıt altına alarak raporlayabilirsiniz. Piyasadaki bir çok marka ile uyumlu olan Timecure, şimdi çok daha güçlü!

Özelleştirilebilir dil ve tema seçenekleri

Timecure Ultimate, özel ve esnek altyapısı ile birden fazla dil ve temayı destekler. Kullanıcılar kullanmak istedikleri dili ve temayı seçebilir ve diledikleri an bu ayarı kolayca değiştirebilir. Şu an Türkçe ve İngilizce dilleri mevcut. Özel tercümanlar ile en doğru dil çevirilerini sisteme eklemeye devam ediyoruz.

Modül Detayları

Daha fazla bilgi ve hızlı fiyat almak için şimdi bize ulaşın.