Üstün özellikli ziyaretçi takip yazılımı

Timecure ziyaretçi takip yazılımı, işletmeyi ziyaret eden kişilerin bilgilerini kaydetmenin yanı sıra beklenenler listesi, kara liste ve istatistikler gibi özellikleri ile pratik ve detaylı bir kullanım sunar.

Kart grupları oluşturarak ziyaretçi kartlarının birbirine karışması engellenir. Web kamera desteği ile ziyaretçilerin fotoğrafları hızlıca kayıt altına alabilir, kısayol tuşları ile tüm işlemler daha hızlı ve daha kolay halledilir.

Sıklıkla gelen ziyaretçiler için tekrar tekrar kayıt açmak yerine tek tuşla eski kayıt bilgileri kullanılabilir.

Timecure personel takip sistemi ile entegre olan ziyaretçi takip programı, işletmede çalışan personellerin anlık olarak içeride veya dışarıda bilgisini renkli olarak gösterir. Zaman kaybetmeden kimlerin içeride veya dışarıda olduğu anlaşılır ve tek arayüz ile raporlarınızı yönetebilirsiniz.

Kontrol paneli ve web seçeneği

Timecure ziyaretçi takip yazılımına giriş yapıldığında her kullanıcıyı kontrol paneli karşılar. Bu ekranda şirkete ait istatistik verileri yer alır.

Web tabanlı ve masaüstü platform seçeneği ile size en uygun kullanım seçeneğini sunar.

Sınırsız, güvenli, hızlı ve esnek yapı

Kişi gruplarından tutun, filtreleme seçenekleri, departman alt kırılımları ve vardiya çalışma planlarına kadar her konuda sınırsız yapıya sahip Timecure ziyaretçi takip yazılımı; hızlı ve esnek altyapısıyla da tüm sınırları size bırakır ve işletmenize tam uyum sağlar. Size sadece raporlara bakmak kalır.

Ayrıntılı raporlar ve dışa aktarım

Detaylı filtreleme seçenekleri ile dilediğiniz personelleri seçerek kolayca filtreleme yapma imkanı sağlayan Timecure ziyaretçi takip yazılımı ile ayrıntılı raporlarınızı hızlıca görüntüleyin ve PDF, Excel, Word formatlarında dışa aktarın veya yazdırın.

Piyasadaki bir çok marka ile uyumluluk

Personellerinizin giriş çıkış hareketlerini; ZKTeco, Moonwell, Mavisoft, Anviz, HikVision vb. bir çok markanın geçiş kontrol panelleri, kart okuyucuları, parmak izi okuyucuları ve yüz tanıma cihazları ile kayıt altına alarak raporlayabilirsiniz. Piyasadaki bir çok marka ile uyumlu olan Timecure, şimdi çok daha güçlü!

Kart şablonları ile kart baskısı

Site sakinleri ve personeller için kart şablonları hazırlayabilir, ek bir programa ihtiyaç duymadan kart yazıcınız ile kart baskılarını kolayca yapabilirsiniz. Eğer kart baskı cihazınız yoksa bizden temin edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve hızlı fiyat almak için şimdi bize ulaşın.

Anlık canlı izleme ve bildirimler

Personellerinizi yetkilendirerek anlık izleyebileceği noktaları seçmenize olanak tanıyan Timecure ziyaretçi takip programı; canlı geçişleri gerçek zamanlı olarak ekrana gösterir. Geçiş yapan kişinin sicil numarası, adı soyadı, fotoğrafı, geçiş yaptığı terminal bilgisi, departman ve ünvan gibi bilgileri burada görüntülenir. Aynı zamanda okutulan yetkisiz veya tanımsız kartlar için de uyarı verir.

İsteğe bağlı olarak yemekhane cihazları için kişinin kalan bakiyesini veya kontör miktarını da bu ekranda okutma esnasında bildirim olarak gösterebilir.

Ziyaretçi takibi ve kara liste kontrolü

Ziyaretçi takip yazılımı Timecure Time Attendance yapısının içinde yer alır. İşletmeyi ziyaret eden kişilerin bilgilerini kaydetmenin yanı sıra beklenenler randevu listesi, kara liste kontrolü gibi özellikleri ile pratik ve detaylı bir kullanım sunar. Timecure ziyaretçi takip programında ziyaretçi kartları gruplandırılabilir, geçiş yetkileri özelleştirilebilir. İsteğe bağlı olarak ziyaretçi çıkış yaptığında anlık olarak ziyaretçi kartını boşa düşürebilir.

Sık kullanılan geliş nedenleri tekrar yazmak yerine listeden hızlıca seçilir. Daha önce aynı kişiye kayıt açılmış ise sistem otomatik olarak yan ekranda bu kaydı gösterir. Tek tıklamayla eski bilgileri otomatik doldurulabilir.

Güvenlik veya danışma personelleri için işletmede çalışan personellerin anlık olarak içeride veya dışarıda bilgisini renkli olarak gösterir. Zaman kaybetmeden kimlerin içeride veya dışarıda olduğu anlaşılır ve tek arayüz ile raporlarınızı yönetebilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve hızlı fiyat almak için şimdi bize ulaşın.